قوانین و مقررات سایت

معرفی باجاب :

باجاب سایت اطلاع رسانی مشاغل می باشد که بر اساس اطلاعات تکمیل شده توسط آگهی دهنده گان عمل می نماید . و بر اساس قوانین ومقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین تجارت الکترونیک فعالیت می نماید .

موضوع موافقتنامه در باجاب :

بر اساس این موافقتنامه کلیه آگهی دهندگان، کلیه قوانین و مقررات جاری و عمومی تجارت الکترونیک همچنین مقررات خصوصی باجاب راپذیرفته و متعهد به اجرا و انجام مقررات مربوطه خواهد داشت.

شرایط عضویت در باجاب :

کلیه افراد و یا نمایندگان سازمان ها می توانند با تکمیل فرم ثبت که شامل ارائه نام کاربری و موبایل در باجاب ثبت نام نمایند و مسئولیت ثبت اطلاعات صحیح بر عهده ثبت نام کننده می باشد .

شرایط استفاده از خدمات :

درج آگهی اطلاع رسانی مشاغل پیشنهادی در باجاب در اکثریت شهرهای ایران رایگان است و آگهی دهندگان فقط در شهرهای پر تراکم مطابق لیست درج شده در تعرفه آگهی ها می بایست با پرداخت تعرفه آگهی اقدام به ارسال آگهی نمایند. باجاب هیچ گونه تعهدی در خصوص انتشار آگهی نداشته و فقط با رعایت قوانین و مقررات از جمله تطابق با مقررات و قوانین جاری اقدام به انتشار می نماید . ضمنا"در باجاب از انتشار هر گونه محتوای خلاف شرع و قانون جلوگیری بعمل خواهد آورد . مسئولیت ثبت هر گونه اطلاعات نادرست و غیرقابل تشخیص در باجاب بر عهده آگهی دهنده خواهد بود و از طریق مقررات و یا حق پیگیری قضایی برای باجاب محفوظ خواهد بود .

قوه قهریه :

تمام شرایط و مقررات مندرج در باجاب در شرایط عادی قابل اجرا می باشد و در صورت بروز هر گونه موارد قوه قهریه باجاب مسئولیتی نخواهد داشت . باجاب خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند . ضمنا" از کاربران محترم تقاضا دارد هرگونه تخلف در آگهی ها، از طریق اطلاعات تماس و یا گزارش شکایت آگهی به مسئولیت باجاب اطلاع رسانی گردد.