افزایش ۳ برابری بودجه اشتغال مددجویان بهزیستی

نوشته شده توسط

سارا عیوضی

افزایش ۳ برابری بودجه اشتغال مددجویان بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی گفت: بودجه اشتغال مددجویان سازمان بهزیستی به ۱۵۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته و سه برابر شده است.

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، «وحید قبادی دانا» در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بودجه آسیب‌های اجتماعی در سال ۹۸ اظهار کرد: در زمینه بودجه برای کاهش و رفع آسیب‌های اجتماعی در لایحه بودجه سال آینده بهزیستی، گشایش‌های خوبی رخ داده که امیدواریم پس از تصویب در صحن مجلس، بتوانیم در این خصوص اقدام کنیم.
وی ادامه داد: همچنین در مورد مسکن خانواده‌های دارای دو معلول نیز قرار شده ۱۰ درصد از سود تراکنش‌های بانک مسکن به این امر اختصاص پیدا کند.

استخدام در بهزیستی

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در بهزیستی


رئیس سازمان بهزیستی تاکید کرد: تخصیص این موضوع می‌تواند در مورد مسکن خانواده‌های دارای دو معلول، اتفاق خوبی باشد و در سال ۹۸ بخش زیادی از مشکل این افراد برطرف می‌شود.
قبادی‌دانا به سه برابر شدن تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی اشاره کرد و گفت: افزایش سه برابری اعتبار اشتغال مددجویان، از دیگر اتفاقات خوب بودجه ۹۸ بوده به طوری که از ۵۰۰ میلیارد تومان به ۱۵۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
وی افزود: این اعتبار می‌تواند در مورد تخصیص وام و همچنین ایجاد شغل برای مددجویان کارگشا باشد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان یادآور شد: در کارگروه اشتغال که به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور معاونت اشتغال، مدیرعامل بانک‌های رفاه، توسعه تعاون، صندوق امید، بیمه روستاییان و عشایر تشکیل شده، قرار است اقداماتی برای بهتر شدن شرایط اشتغال مددجویان انجام شود.

 

منبع : خبرگزاری مهر

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی