تلاش برای ایجاد اشتغال در آبادان و خرمشهر

نوشته شده توسط

باجاب

تلاش برای ایجاد اشتغال در آبادان و خرمشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: مسوولان باید برای رونق آبادان و خرمشهر و کسب و کار در منطقه تلاش و همت به خرج دهند.

استخدام آبادان

برای مشاهده آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام آبادان

 

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،شاپور احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان شامگاه گذشته ، با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به گفته همه صاحب نظران مسیر و سرنوشت بشریت را تغییر دادگفت: امروز هر ملتی به دنبال مبارزه با استکبار جهانی و استعمار است، پس از خداوند متعال امیدش به نظام مقدس اسلامی ایران است.
وی افزود: پیشرفت‌های در عرصه علم، اقتصاد، موشکی، هسته‌ای، نانوتکنولوژی، امنیت، عزت و استقلال از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
فرمانده ناحیه سپاه مقاومت آبادان گفت: مهمترین دستاورد انقلاب این است که امروز ملت ایران و دیگر ملت‌های مستضعف و مخالف با استکبار جهانی منتظر ظهور امام زمان(عج) هستند.
احمدی با تاکید بر اینکه در محدوده منطقه آزاد اروند خدمات خوبی صورت گرفته است، ادامه داد: البته تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و مسوولان باید تلاش خود را برای حل و رفع مشکلات به کار گیرند.
وی افزود: منطقه آزاد اروند نقش بسیار موثری در اقتصاد کشور دارد که باید متولیان امر برای بهره‌برداری از این ظرفیت عظیم برنامه‌ریزی دقیق و منظم‌تری داشته باشند.
فرمانده ناحیه سپاه مقاومت آبادان گفت: مسوولان باید برای رونق آبادان و خرمشهر و کسب و کار در منطقه تلاش و همت به خرج دهند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی