استخدام در شهر شیراز

نوشته شده توسط

باجاب

استخدام در شهر شیراز

لازم به ذکر است که در حال حاضر آگهی های استخدام یکی از بهترین و مؤثرترین راهکارها برای تامین و جذب نیروی کار متناسب با فرصت های شغلی به شمار می رود. بر همین اساس، اغلب قریب به اتفاق کارفرمایان و شرکت ها برای برطرف ساختن نیازهای خود و شناسایی متقاضیان کار دارای مهارت و تخصص، از این شیوه در طیف وسیعی استفاده به عمل می آورند.

شایان ذکر است که در آگهی های استخدام همه ویژگی ها و مشخصات یک شغل نظیر زمینه کاری، تخصص و مهارت های مورد نیاز ارائه می گردد. به همین جهت، کارجویان میتوانند با بررسی و برآورد کردن این اطلاعات نسبت به انتخاب شغل موردنظر خود اقدام کنند. ناگفته نماند که امروزه شیوه به کارگیری نیروی کار و فرآیند استخدام به روش های مختلفی مانند رسمی و پیمانی و قراردادی صورت می گیرد.

آگهی های استخدام در شیراز

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

آگهی های استخدام در شیراز

نگاهی به فرآیند استخدام شیراز

به طور کلی، مجموعه ها و شرکت های تولیدی، به منظور بهره مندی از تخصص و مهارت نیروهای متخصص و متعاقب آن پیشرفت در کار، فرآیند استخدام را در سر لوحه کار خود قرار می دهند. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که اکثر شرکت ها و سازمان ها در جستجوی نیروی کاری هستند که علاوه بر سودآوری برای مجموعه، قابلیت انطباق و هماهنگی با شرایط محیط کار را داشته باشد. متولیان و صاحبان عرصه کسب و کار در شهر شیراز نیز از این قاعده مستثنا نمی باشند. لازم به ذکر است که در شهر شیراز وجود صنایع بزرگ و کوچک و شهرک صنعتی بزرگ شیراز، فرصت مناسبی را برای رونق بازار کار و استخدام شیراز پدید آورده است.

از سوی دیگر، برخورداری از کارخانجات الکترونیکی، صنایع مخابراتی، صنایع فرآوری اطلاعات، صنایع نساجی، صنایع لبنیات، کارخانه سیمان و مجتمع پتروشیمی، قسمت عمده ای از آگهی های استخدام شیراز را در بر گرفته است. فعالیت حدود 4600 واحد تولیدی در این شهر، زمینه اشتغال 92038 نفر را فراهم آورده است. بر اساس آمار و ارقام، بخش گردشگری و خدمات سهمی در حدود 48 درصد، بخش صنعت بیش از 30 درصد و بخش کشاورزی 21 درصد سهم را در اشتغال شهر شیراز بر عهده داشته است. همچنین رشته ها و مشاغل مرتبط با گردشگری و صنایع و هنرهای دستی، زمینه اشتغال مستقیم حدود 6500 نفر را فراهم آورده است. مشاغل مربوط به فناوری اطلاعات سبب اشتغال بیش از 3000 نفر، خدمات فنی و مهندسی حدود 4000 نفر و مشاغل در ارتباط با خدمات کشاورزی زمینه اشتغال 900 نفر را به صورت مستقیم فراهم ساخته است. بر همین اساس، یکی از بهترین راهکارها برای جامه عمل پوشاندن به این نیاز، تامین نیرو از طریق آگهی های استخدام شیراز می باشد.

اهمیت استخدام در شیراز

گفتنی است که استخدام افراد مناسب برای یک سازمان و مجموعه از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چراکه بهره مندی از نیروهای متخصص و دارای مهارت، فرصت مناسب برای رشد، توسعه و پیشرفت یک سازمان را به نحو مطلوب مهیا می سازد. بنابراین و بر اساس آمار و ارقام ارائه شده و آگهی های استخدام مشاغلی مانند برنامه نویسی، راه اندازی وب سایت، ساخت اپلیکیشن، مشاغل حوزه علوم پزشکی، بازاریاب، مهندس صنایع، مهندس برق، کارشناس و مشاور فروش، حسابدار و طراح و گرافیست، از وضعیت مطلوبی برخوردار می باشند. بر همین اساس، بسیاری از شرکت ها و مجموعه های خصوصی در شهر شیراز به منظور تامین نیروی کار مورد نظر خود، فرآیند استخدام را از طریق درج آگهی های روزانه در سایت ها و نشریات و مراکز کاریابی معتبر، در دستور کار قرار می دهند.

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی