ایجاد ۸۰۰۰ شغل توسط کمیته امداد استان کرمان

نوشته شده توسط

باجاب

ایجاد ۸۰۰۰ شغل توسط کمیته امداد استان کرمان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان تعهد این نهاد در ایجاد اشتغال در استان در سال گذشته را حدود ۴۰۰۰شغل دانست و گفت: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته این نهاد موفق به ایجاد حدود ۸۰۰۰ شغل در سال گذشته شد.

"یحیی صادقی" در دیدار با فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به ظرفیت‌ها و ثروتمندی استان کرمان اشاره کرد و گفت: استان کرمان در برخی از شاخص‌ها در کشور و خاورمیانه دارای مقام برتر است و باوجود این ظرفیت‌ها متاسفانه آمار و فقر و محرومیت در این استان بالاست.

استخدام در کرمان

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در کرمان
وی با بیان اینکه ۱۲۰ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند بیان کرد: ۱۰۲ هزار خانوار از این تعداد خانوار تحت حمایت مستمری‌بگیر این نهاد هستند.
صادقی به شناسایی، آنالیز و استعداد سنجی خانوارهای تحت حمایت اشاره کرد و گفت: به دنبال این هستیم با استعداد سنجی خانوارهای تحت حمایت قدم‌های مهمی در جهت حل مشکلات آن‌ها برداریم. به طور مثال در سال گذشته ۸۰ دستگاه تراکتور به مددجویان تحت حمایت جنوب کرمان واگذار شد و این تراکتورها با تخفیف ویژه از کارخانه و بیمه پنج‌ساله تحویل مددجویان شد.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان محور اصلی کار در کمیته امداد را توانمندسازی خانواده‌ها و توجه به مقوله اشتغال مددجویان اعلام کرد و گفت: خوشبختانه کمیته امداد استان کرمان در کشور و استان از جایگاه خوبی به‌ویژه در حوزه اشتغال مددجویان و محرومان بهره‌مند است.
وی تعهد کمیته امداد استان کرمان در ایجاد اشتغال در استان در سال گذشته را حدود ۴۰۰۰ شغل دانست و گفت: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته این نهاد موفق به ایجاد حدود ۸۰۰۰ شغل در استان شد و مشاغلی که این نهاد اجرا می‌کند مشاغل ارزان‌قیمت، مولد و پایدار هستند و در راستای اصل اقتصاد مقاومتی ایجاد می‌شوند.
صادقی در پایان به همکاری شایسته دستگاه‌های اجرایی استان با برنامه‌های توانمندسازی و محرومیت‌زدایی کمیته امداد اشاره و از همکاری و همراهی مجموعه سپاه ثارالله استان با برنامه‌های این نهاد به‌ویژه در مناطق محروم، صعب‌العبور و دورافتاده تشکر کرد و بر گسترش این همکاری در زمینه‌های مختلف محرومیت‌زدایی تاکید کرد.

منبع : بازار کار

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی