۱۸ هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری صاحب شغل شدند

نوشته شده توسط

باجاب

۱۸ هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری صاحب شغل شدند

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عین حال از اشتغال مجدد ۱۸ هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری خبر داد.

استخدام در دفتر بیمه همدان

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در دفتر بیمه همدان
به گزارش بازارکار کریم یاوری مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: امسال هم سیاست تمرکز بر بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط را دنبال خواهیم کرد و بنگاه‌هایی که نیاز به بازسازی و نوسازی دارند و طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی را با پراخت تسهیلات مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عین حال از اشتغال مجدد ۱۸ هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری خبر داد و گفت: پیگیری اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری در اولویت وظایف قانونی متولیان اجرای قانون بیمه بیکاری است و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای مکلف شده، زمینه آموزش مهارت‌های مورد نیاز بازار کار و باز آموزی مهارت کارگران تحت پوشش بیمه بیکاری را از طریق آموزش در کارخانه ها یا مراکز این سازمان فراهم کند.
به گفته یاوری، کارفرمایان برای بهره مندی کارگران از مزایای قانونی بیمه بیکاری باید در تمام واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی نسبت به بیمه نیروهای خود اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد، در صورت هر گونه تغییر یا بازسازی خط تولید برای بهینه کردن تولید و جابه جایی کارگاه و ماشین آلات از سوی کارفرمایان و سرمایه‌گذاران، کارگران در طول مدت زمان اصلاح و بازسازی با مصوبه شورای عالی کار تحت پوشش بیمه بیکاری قرار می‌گیرند.

 

 منبع : بازار کار

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی