آیین‌نامه معرفی آموزش‌دهندگان به آزمون استخدامی در دست تایید

نوشته شده توسط

باجاب

آیین‌نامه معرفی آموزش‌دهندگان به آزمون استخدامی در دست تایید

رییس سازمان نهضت سواد آموزی اعلام کرد نامه ارسال آیین‌نامه اجرایی آموزش‌دهندگان (با شرط داشتن سابقه یک دوره آموزشی به‌صورت تجمیعی از سال ۱۳۷۹ تا پایان ۱۳۹۱ و اکنون هم به‌عنوان آموزش‌دهنده فعال به حساب آیند می‌توانند به آزمون استخدامی معرفی شوند) از سوی وزیر امضا شده تا انشالله در اولین فرصت در هیات دولت مورد تایید و تصویب قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، این نشست با دستور بررسی گزارش نتایج ارزیابی عملکرد استان‌ها در سال ۹۷ و همچنین ارائه گزارش از نحوه ثبت‌نام سواد آموزان دوره‌های سوادآموزی از طریق موبایل تشکیل شد.

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در شهر اندیمشک

محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی پس از استماع گزارش‌های مربوط به ثبت‌نام از طریق موبایل و نتیجه ارزیابی عملکرد استان‌ها و همچنین نکته و نظرات همکاران حاضر در جلسه، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران پیشاپیش عید سعید فطر را تبریک گفت.

معاون وزیر و رئیس سازمان به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: «مردم با این حضور گسترده، ضمن تودهنی به استکبار جهانی، معامله قرن را محکوم کردند و ثابت کردند که انشاالله صهیونیست غاصب و اسرائیل تا ۲۵ سال آینده محو خواهد شد.»

او در خصوص ارزش‌گذاری به بازنشستگان حوزه ستادی سازمان گفت: «انشاالله مراسمی برای تجلیل و تکریم از بازنشستگان اخیر سازمان بعد از اتمام ماه مبارک رمضان برگزار و از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی شود.»

محمد زاده از تیم فرستاده شده به استان سیستان و بلوچستان و گزارش خوب این تیم نیز تشکر کرد و خواست حتماً در نظارت‌ها و بازدیدهای استانی دقت لازم صورت گیرد.

معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی در این نشست تاکید کرد: «نکته و نظرات بیان شده توسط همکاران، در سامانه ثبت‌نام از طریق موبایل مورد توجه قرار گیرد و نتیجه نهایی برای تصمیم‌گیری در شورای مرکزی ارائه شود.

محمد زاده در ادامه مباحث خود، گفت: «نامه ارسال آیین‌نامه اجرایی آموزش‌دهندگان (با شرط داشتن سابقه یک دوره آموزشی به‌صورت تجمیعی از سال ۱۳۷۹ تا پایان ۱۳۹۱ و اکنون هم به‌عنوان آموزش‌دهنده فعال به حساب آیند می‌توانند به آزمون استخدامی معرفی شوند) از سوی وزیر امضا شده تا انشالله در اولین فرصت در هیات دولت مورد تایید و تصویب قرار گیرد تا نسبت به اجرایی شدن آن هر چه زودتر اقدام شود.»

در پایان جلسه محمدزاده نسبت به اعتراض برخی از آموزش‌دهندگان یکی از استان‌ها در خصوص پرداخت حداقلی به سوادآموزان قبول شده (حدود ۱۳۰ هزار تومان به هر قبولی)، اشاره کرد و گفت: «این موضوع با جدیت پیگیری شود و خود بنده هم مسئله را از مدیرکل مربوطه دنبال خواهم کرد. لازم است واحدهای تخصصی هم در اسرع وقت، این موضوع را بررسی و حل و فصل کنند.

 منبع : خبرگزاری پانا

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی