آخرین مهلت دریافت وام‌های دانشجویی اعلام شد

نوشته شده توسط

باجاب

آخرین مهلت دریافت وام‌های دانشجویی اعلام شد

صندوق رفاه دانشجویان به منظور ارائه تسهیلات به دانشجویان، زمان بندی ثبت نام در پورتال دانشجویی را منتشر کرد.

به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، صندوق رفاه دانشجویان به منظور ارائه تسهیلات به دانشجویان، زمان بندی ثبت نام در پورتال دانشجویی را منتشر کرد.
بر این اساس، دانشجویان متقاضی وام‌های دانشجویی شامل وام تحصیلی ویژه دکتری، وام ضروری حوادث غیر مترقبه برای سیل زدگان ، تغذیه و وام زیارت زیارت عتبات عالیات باید تا ۲۶ خردادماه از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ثبت درخواست کنند.

استخدام راننده در اراک

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام راننده در اراک
آدرس پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، www.bp.swf.ir است و دانشجویان باید در این سامانه درخواست وام خود را ثبت کنند. به دانشجویانی که پس از این تاریخ اقدام به ثبت درخواست یا ارائه مدارک نمایند وام تعلق نمی گیرد.
میزان وام‌های صندوق رفاه به تفکیک مقاطع
وام ویژه دکتری بانک توسعه تعاون به مبلغ ۲۱ میلیون ریال برای سه ماه بهار و تابستان ۹۸ است .علاوه بر این وام ویژه دکتری صندوق رفاه به مبلغ ۳۶ میلیون ریال برای شش ماه اول سال ۹۸ در سنوات مجاز تحصیلی، برای دانشجویان غیرشاغل و غیر بورسیه امکان‌پذیر است.
وام ضروری حوادث غیر مترقبه صرفا به دانشجویان ساکن در مناطق سیل زده سال ۹۸ پرداخت می شود. سقف این وام ۲۰ میلیون ریال است و متقاضیان این وام باید گواهی از فرمانداری یا استانداری محل اقامت خود داشته باشند.
همچنین، پرداخت وام زیارت عتبات عالیات برای دانشجویان متقاضی با ارائه نامه ستاد عتبات عالیات دانشگاهیان انجام می‌شود.

 

منبع : خبرگزاری فارس

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی