وام اشتغال ایثارگری به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد

نوشته شده توسط

باجاب

وام اشتغال ایثارگری به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد

ریاحی گفت: وام قرض الحسنه اشتغال ایثارگران از ۲۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

افزایش وام اشتغال ایثارگری به ۵۰ میلیون تومانرضا ریاحی مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره افزایش وام قرض الحسنه اشتغال ایثارگری اظهار کرد: بر اساس مصوبه جدید شورای پول و اعتبار، وام قرض الحسنه اشتغال ایثارگران از ۲۰ میلیون به ۵۰ میلیون تومان با نرخ کارمزد چهار درصد ارتقاء پیدا کرده است.

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در شهر چهار دانگه

مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه پس از ابلاغ شروع به پرداخت وام‌ها می‌کنیم، افزود: این وام‌ها برای اشتغال ایثارگران به صورت قرض الحسنه به جامعه ایثارگری پرداخت می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که ایثارگران چگونه می‌توانند این وام‌ها را دریافت کنند، بیان کرد: افراد فاقد شغل در صورت داشتن طرح می‌توانند طرح‌های خود را به بنیاد شهید مناطق خود ارائه دهند و بر اساس اولویت، به افراد پرداخت می‌کنیم و به بانک‌ها معرفی می‌شوند.

ریاحی با بیان اینکه این ۵۰ میلیون از ۲ الی ۳ هفته دیگر ابلاغ می‌شود تصریح کرد: در حال حاضر مصوب شده و منتظر هستیم بانک مرکزی به بانک‌ها ابلاغ کند.

مدیر عامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به این سوال که این وام به چه افرادی تعلق می‌گیرد، گفت: کلیه افراد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران که فاقد شغل باشند، می‌توانند از این وام بهره‌مند شوند.

 منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی