ایجاد ۱۷ هزار فرصت شغلی در قزوین امسال

نوشته شده توسط

باجاب

ایجاد ۱۷ هزار فرصت شغلی در قزوین امسال

معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:در سال جاری با همکاری دستگاه های اجرایی استان ۱۷ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از ایرانا ناصر شفیع آبادی افزود:طبق برنامه اشتغال استان که در کارگروه اشتغال تصویب شده است باید دستگاه های اجرایی هر کدام با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های خود برای ایجاد فرصت های شغلی تلاش کنند.

استخدام مشاغل پاره وقت

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام مشاغل پاره وقت
وی با اشاره به تعهد در نظر گرفته شده برای دستگاه های اجرایی استان افزود:در سال جاری سازمان جهاد کشاورزی سه هزار و ۸۴۸ فرصت شغلی، صنعت،معدن و تجارت هفت هزار و ۶۹۳، کمیه امداد امام خمینی (ره) ۲ هزار و ۷۸۹ فرصت شغلی، دانشگاه علوم پزشکی ۴۸۱ ، راهداری و حمل و نقل جاده ای ۲۸۸، صندوق کارآفرینی امید ۵۷۷ فرصت شغلی و سایر دستگاه ها نیز طبق ظرفیت های خود تعهداتی را پیگیری و در سامانه رصد استانی ثبت خواهند کرد.
این مسئول افزود:این میزان تعهد اشتغال استان به غیر از تعهدات بخش مسکن و شهرداری ها است که در پایان سال به مجموع فرصت های اشتغال استان افزوده می شود.
شفیع آبادی اضافه کرد: دستگاه های اجرایی استان سال گذشته ایجاد ۱۷ هزار و ۵۳۵ فرصت شغلی را تعهد کرده بودند که طبق آمار ثبت شده در سامانه رصد استانی ۹۹.۱۹ درصد تحقق یافت.

 

 منبع : خبرگزاری ایرنا

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی