۱۲۶ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان بخش کشاورزی قزوین پرداخت شد

نوشته شده توسط

باجاب

۱۲۶ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان بخش کشاورزی قزوین پرداخت شد

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: ۱۲۶ میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی در بخش کشاورزی پرداخت شد.

حمیدرضا تبسمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری ۱۱ هزار و ۲۴۴ طرح در سامانه کارا ثبت نام شده است.

استخدام راننده در اصفهان

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام راننده در اصفهان

وی افزود: پس از بررسی طرح‌ها در کارگروه‌های شهرستانی و استانی یک هزار و ۵۷۰ طرح به بانک‌های عامل معرفی شدند که ۵۳۵ طرح با مبلغ یک هزار و۲۶۷ میلیارد ریال موفق به اخذ تسهیلات شدند.

به گفته‌ی تبسمی؛ در راستای حمایت از نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی و بنیاد شهید و امور ایثارگران به ۲۸۵ طرح با اعتباری به مبلغ ۱۱۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین افزود: شهرستان بوئین زهرا با معرفی ۱۵۸ واحد تولیدی و دریافت ۴۱۸ میلیارد ریال بیشترین تسهیلات را در بین شهرستانهای استان دریافت کرده است.

وی هدف از پرداخت این نوع تسهیلات را؛ حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی عنوان کرد و افزود: پیش بینی می‌شود ۱ هزار و ۸۷۳ شغل جدید ایجاد شود.

منبع : خبرگزاری مهر

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی