تخصیص ۲۸۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به استان مرکزی

نوشته شده توسط

باجاب

تخصیص ۲۸۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبارات تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به استان مرکزی اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، محد تقی آبایی هزاوه روز پنج شنبه در کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی در اراک اظهار داشت: دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبارات تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به استان مرکزی اختصاص یافته که سهم دستگاه های حمایتی استان از این اعتبارات ۷۰۰ میلیارد ریال است.

استخدام در اراک

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در اراک
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: برای دریافت تسهیلات پایدار روستایی و عشایری توسط کارگروه ها و کمیته های شهرستانی درخواست یک هزار و ۹۴۳ متقاضی بررسی شده که برای دریافت ۳۵ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.
آبایی بیان کرد: جذب کامل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان مرکزی به ایجاد چهار هزار و ۸۳۶ فرصت شغلی می انجامد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: بیش از یک هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال از طرح های اشتغال روستایی معرفی شده به بانک ها هم اکنون در دست بررسی است.
وی بیان داشت: همچنین اعطای تسهیلات به یک هزار و ۴۳۶ طرح با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال مصوب شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی اظهار کرد: تاکنون ۵۰ درصد اعتبارات اشتغال پایدار روستایی استان جذب شده و جذب مابقی آن در دست اقدام است.

 

منبع : خبرگزاری مهر

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی