به کارگیری معلمان در برخی از مراکز شهرداری

نوشته شده توسط

باجاب

به کارگیری معلمان در برخی از مراکز شهرداری

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت حمایت شهرداری از کارگران مشغول در این مجموعه گفت:‌ معلمان و فرهنگیان می‌توانند با ارائه آموزش به شهروندان در سازمان فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری مشغول به فعالیت شوند.

استخدام معلم در تهران

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام معلم در تهران
به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محسن هاشمی رفسنجانی در نطق پیش از دستور صد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به آستانه برگزاری روز کارگر و معلم اظهار داشت:‌در شرایط دشوار فعلی بیشترین فشار اقتصادی بر قشر زحمتکش کارگر است و این افراد از یک طرف با تورم سنگین مواجه هستند و از طرفی حقوق آنها متناسب با تورم بالا نمی‌رود.

وی افزود: از شهرداری می‌خواهیم که مراقب وضعیت کارگرانی باشد که در مجموعه شهرداری مشغول فعالیت هستند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شهادت آیت‌الله مطهری، گفت: امام خمینی (ره) توجه زیادی به شخصیت آیت‌الله مطهری و فرهنگیان داشتند چرا که فرهنگیان آینده‌سازان کشور هستند.

وی بیان داشت:‌اکنون قشر فرهنگی نیز با مشکلات معیشتی مواجه است و با توجه به این مسئله سازمان فرهنگی هنری، اجتماعی شهرداری می‌تواند از زیرساخت‌های خود جهت حمایت از فرهنگیان اقدام کند.

وی گفت: این افراد می‌تواند جهت ارتقاء و آموزش به شهروندان در مراکز فرهنگی اجتماعی شهرداری به شهروندان آموزش‌های مختلفی ارائه دهند.

 منبع : خبرگزاری فارس

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی