زمان برگزاری آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی اعلام شد

نوشته شده توسط

سارا عیوضی

زمان برگزاری آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی اعلام شد

مرکز سنجش پزشکی اعلام کرد: آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی(فلوشیپ) ۲۳ خرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از ایسنا، آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۹۸، ۲۳ خرداد ماه برگزار می‌شود.

استخدام در ساوه

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در ساوه
پیش از این قرار بود این آزمون در پنجمین روز اردیبهشت ماه برگزار شود که به دلیل وقوع سیل در برخی مناطق کشور و آسیب دیدن هوطنان در این مناطق و با تاکید وزیر بهداشت مبنی بر در نظر گفتن تمهیدات لازم برای سیل‌زدگان، تاریخ این آزمون به تعویق افتاد.
زمان دریافت کارت ورود به آزمون روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه است و توزیع کارت در دانشگاه‌های متولی برگزاری امتحان انجام می‌شود.
گفتنی است آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد. جزئیات این آزمون از طریق سایت دانشگاه به آدرس http://exam.tums.ac.ir/ به اطلاع داوطلبان رسانده می‌شود.
آزمون شفاهی کلیه رشته‌ها در دانشگاه‌های مستقر در تهران از ۲۵ تا ۲۷ خرداد ماه برگزار خواهد شد و آزمون شفاهی سایر دانشگاه‌ها نیز روزهای ۲۵ و ۲۶ خرداد برگزار می‌شود.
ظرفیت این آزمون تعداد ۴۲۱ نفر در ۸۲ دوره تکمیلی تخصصی و ۱۷ دانشگاه علوم پزشکی و دو مرکز جهاد دانشگاهی است.
به گزارش مفدا، پذیرش نهایی متقاضیان تحصیل در دوره‌های تکمیلی تخصصی بالینی بر اساس نمره کل داوطلبین آزمون پذیرش مربوطه از بالاترین نمره کل (براساس دو سوم آزمون کتبی و یک سوم آزمون آسکی) و با رعایت کسب حداقل ۶۰ درصد نمره کل آزمون و سایر مقررات مربوطه صورت می‌گیرد.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی