ایجاد ۲۰۳ فرصت شغلی برای مددجویان مینابی

نوشته شده توسط

سارا عیوضی

ایجاد ۲۰۳ فرصت شغلی برای مددجویان مینابی

راستی گفت: کمیته امداد در سال ۹۷ تعداد ۲۰۳ طرح اشتغال بااعتبار سه میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان برای مددجویان مناطق شهری و روستای این شهرستان ایجاد کرده است.

«عباس راستی»، رئیس کمیته امداد شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان عنوان کرد: وام‌های اشتغال این نهاد به‌صورت کارشناسی همراه با نظارت دقیق پرداخت می‌شود که این اقدامات کمک به ایجاد شغل پایدار برای مددجویان این نهاد شده است.

استخدام در میناب

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام در میناب

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۷ تعداد ۲۰۳ طرح اشتغال بااعتبار سه میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان برای مددجویان این شهرستان ایجادشده است، بیان کرد: از مجموع طرح‌های اجراشده ۹ طرح با مبلغ ۹۴ میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و ۱۹۴ طرح با هزینه سه میلیارد ۷۱۰ تومان از سوی تسهیلات بانک‌های عامل این شهرستان صورت گرفته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب اظهار داشت: فرصت‌های شغلی ایجادشده برای افراد مستعد اشتغال این شهرستان درزمینهٔ های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی، شیلات، خدمات و فعالیت‌های تولیدی و صنعتی بوده است.

وی در ادامه توجه این نهاد به مباحث مهارت‌آموزی مددجویان و ارائه تخصص‌های فنی متناسب با افراد را از مهم‌ترین عوامل در پرورش نیروی کار فعال عنوان کرد و ادامه داد: دوره‌های آموزش مهارتی کمیته امداد شهرستان میناب درزمینهٔ کشاورزی، دامداری و مشاغل خانگی بر اساس تحصیلات مددجویان و متناسب با نیاز بازار کار در هر منطقه ارائه می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد در خدمت‌رسانی به جامعه هدف را خدمات توانمندسازی دانست و عنوان کرد: درنتیجه این فعالیت‌ها، مسیر توانمندسازی خانوارها هموارتر شده و زمینه استقلال و خوداتکایی مالی خانواده فراهم خواهد شد.

منبع : خبرگزاری شبستان

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی