پرداخت ۴.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در امیرآباد

نوشته شده توسط

باجاب

پرداخت ۴.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در امیرآباد

رئیس کمیته امداد امیرآباد دامغان از پرداخت چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی توسط این نهاد به مددجویان جویای شغل در این بخش خبر داد.

مهدی رومنانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در بین مددجویان کمیته امداد امیریه دامغان طی سال ۹۷ پرداخت شده است، تاکید کرد: این تسهیلات در زمینه صنایع دستی، دامپروری، کشاورزی، بوم‌گردی، خدماتی و حمل و نقل به ۱۸۸ متقاضی واجد شرایط پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه سهمیه اعتبارات اشتغال‌زایی کمیته امداد امیرآباد در سال گذشته پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بود که چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شد، افزود: در سال گذشته درآمد این نهاد ۱۳ میلیارد و ۲۳۸ میلیون و ۲۳۵ ریال از محل صندوق‌های صدقات و دیگر کمک‌های مردمی بود که صرف طرح‌های عمرانی، درمان مددجویان و امور فرهنگی شد.
حمایت از ۱۲۸ دانش آموز نیازمند
رئیس کمیته امداد امیرآباد با بیان اینکه در این بخش یک هزار و ۳۱۶ صندوق صدقات کوچک و ۹۴ صندوق صدقات بزرگ و متوسط وجود دارد، ابراز کرد: ۶۳۰ حامی طرح اکرام و محسنین در بخش امیرآباد شناسایی شده که به ۲۳۵ نفر تحت پوشش کمک می‌کنند.
رومنانی با بیان اینکه سال گذشته حامیان طرح اکرام و محسنین امیر آباد ۵۴۰ میلیون تومان به ایتام کمک کردند، گفت: در این بخش همچنین ۱۲۸ دانش آموز و ۴۳ دانشجو تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
وی با بیان اینکه ۶۸۰ خانوار شامل یک هزار و ۳۲۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این بخش قرار دارند، بیان کرد: در سال گذشته ۷۷۵ میلیون و ۹۷۶ هزار ریال زکات در بخش امیرآباد جمع آوری شد.

 

منبع : خبرگزاری مهر

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی