پرداخت ۴.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در امیرآباد

نوشته شده توسط

باجاب

پرداخت ۴.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در امیرآباد

رئیس کمیته امداد امیرآباد دامغان از پرداخت چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی توسط این نهاد به مددجویان جویای شغل در این بخش خبر داد.

مهدی رومنانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در بین مددجویان کمیته امداد امیریه دامغان طی سال ۹۷ پرداخت شده است، تاکید کرد: این تسهیلات در زمینه صنایع دستی، دامپروری، کشاورزی، بوم‌گردی، خدماتی و حمل و نقل به ۱۸۸ متقاضی واجد شرایط پرداخت شده است.

استخدام حسابدار در تهران

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام حسابدار در تهران
وی با بیان اینکه سهمیه اعتبارات اشتغال‌زایی کمیته امداد امیرآباد در سال گذشته پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بود که چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شد، افزود: در سال گذشته درآمد این نهاد ۱۳ میلیارد و ۲۳۸ میلیون و ۲۳۵ ریال از محل صندوق‌های صدقات و دیگر کمک‌های مردمی بود که صرف طرح‌های عمرانی، درمان مددجویان و امور فرهنگی شد.
حمایت از ۱۲۸ دانش آموز نیازمند
رئیس کمیته امداد امیرآباد با بیان اینکه در این بخش یک هزار و ۳۱۶ صندوق صدقات کوچک و ۹۴ صندوق صدقات بزرگ و متوسط وجود دارد، ابراز کرد: ۶۳۰ حامی طرح اکرام و محسنین در بخش امیرآباد شناسایی شده که به ۲۳۵ نفر تحت پوشش کمک می‌کنند.
رومنانی با بیان اینکه سال گذشته حامیان طرح اکرام و محسنین امیر آباد ۵۴۰ میلیون تومان به ایتام کمک کردند، گفت: در این بخش همچنین ۱۲۸ دانش آموز و ۴۳ دانشجو تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
وی با بیان اینکه ۶۸۰ خانوار شامل یک هزار و ۳۲۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این بخش قرار دارند، بیان کرد: در سال گذشته ۷۷۵ میلیون و ۹۷۶ هزار ریال زکات در بخش امیرآباد جمع آوری شد.

 

منبع : خبرگزاری مهر

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی