پرداخت بیمه بیکاری برای تمام کارگران بیمه‌شده آسیب دیده در سیلاب لرستان

نوشته شده توسط

سارا عیوضی

پرداخت بیمه بیکاری برای تمام کارگران بیمه‌شده آسیب دیده در سیلاب لرستان

معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت بیمه بیکاری برای تمام کارگران بیمه شده آسیب دیده در سیلاب لرستان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حاتم شاکرمی، در جلسه هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار در استان، اظهار کرد: وجود این سیل، بهار لرستان را تلخ کرد که امید می‌رود با همکار همگان این خسارات جبران شود.

استخدام گرافیست در خرم آباد

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام گرافیست در خرم آباد
وی ادامه داد: دولت همه ظرفیت‌هایش را برای کمک به سیل زدگان به‌کار گرفته و ما نیز به تبعیت از دولت و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید از تمام ظرفیت‌هایمان برای کمک به سیل زدگان استفاده کنیم.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام کارگران آسیب دیده در سیلاب اخیر که بیکار شدند بدون محدودیت بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.
شاکرمی گفت: بحث استمهال، تامین تسهیلات ویژه و بخشودگی تسهیلات قبلی، تامین اجتماعی و بدهی به سازمان‌های دولتی برای واحدهای تولیدی، صنعتی و تجاری که دچار آسیب شدند در جلسه ستاد تسهیل استان ویژه دیده و تعیین تکلیف شوند.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات در این سیل استان قطع راه‌های ارتباطی برای امداد رسانی است و اکنون تنها با بالگرد امکان امدادرسانی وجود دارد که با توجه به حجم کار و خسارت زیاد پاسخگوی نیاز مردم نیست، بیان کرد: مردم در تامین لوازم بهداشتی و چادر در مضیقه است.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه عدم امنیت و مدیریت توزیع از مشکلات اساسی در شهرستان پلدختر است، اظهار کرد: باید در این فرصت کوتاه، باید از همه ظرفیت‌های وزارت برای ارائه خدمات به سیل زدگان استفاده شود.
شاکرمی با بیان اینکه باید امنیت در پلدختر تامین شود، اظهار کرد: قرارگاه خاتم الانبیا در پلدختر مستقر شد تا بازگشایی راه صورت گیرد و دسترسی به معمولان پیدا کنیم.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی