فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در فروردین ماه سال ۹۸

نوشته شده توسط

سارا عیوضی

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در فروردین ماه سال ۹۸

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان ساکن شهرستان‌ها و روستا‌های استان‌هایی که دچار سیل‌زدگی شده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند موعد اعزام خود را به مدت یک تا ۲ ماه تمدید کنند.

تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان مناطق سیل زده به مدت ۲ ماه/ فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در فروردین ماه سال ۹۸
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت را تاپایان فروردین ماه سال ۹۸ دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

استخدام طراح سایت در سراسر کشور

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام طراح سایت در سراسر کشور
مشمولانی که سهمیه نیرو‌های سپاه، ارتش و وزارت دفاع هستند طبق ماه‌های گذشته در تاریخ ۹۸/۱/۱۹ اعزام می‌شوند، همچنین اعزام مشمولان سهمیه نیروی انتظامی، این ماه به طور استثنا در تاریخ ۹۸/۱/۲۵ انجام می‌شود، این دسته از مشمولان باید در تاریخ‌های ذکر شده، خود را معرفی کنند.
در این اطلاعیه آمده است: مشمولان ساکن تهران بزرگ نیز باید ساعت ۶ صبح و مشمولان ساکن سایر استان‌ها ساعت ۷ صبح در تاریخ‌های اعلامی مذکور، در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
گفتنی است، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان ساکن شهرستان‌ها و روستا‌های استان‌هایی که دچار سیل‌زدگی و آب‌گرفتگی شده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند موعد اعزام خود را به مدت یک تا دو ماه تمدید کنند بنابراین این دسته از مشمولان باید با مراجعه حضوری به وظیفه عمومی شهر یا مرکز استان محل سکونت و یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.
آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح نشده‌اند، می‌توانند از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) برگ مذکور را دریافت کنند.
لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماد ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.
همچنین متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی @ sarbazvazifeh از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

منبع : خبرگزاری میزان

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی