ایجاد ۳۳۰۰ فرصت شغلی در سال ۹۷ برای مددجویان بهزیستی استان تهران

نوشته شده توسط

سارا عیوضی

ایجاد ۳۳۰۰ فرصت شغلی در سال ۹۷ برای مددجویان بهزیستی استان تهران

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه این سازمان دغدغه ویژه‌ای را در ارتباط با مددجویان خود دارد، گفت: در سال جاری سهم اشتغال بهزیستی استان تهران ۲۳۰۰ فرصت شغلی بوده که تا امروز ۳۳۷۰ شغل ویژه مددجویان ایجاد شده است.

داریوش بیات‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان بهزیستی برای مددجویان تحت پوشش اظهار کرد: برنامه‌های حوزه اشتغال از ابتدای سال جاری به‌صورت ویژه و متمرکز برای جامعه هدف آغاز شد و در ادامه نیز توانستیم به توفیقات خوبی دست یابیم.

استخدام تهران

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام تهران

وی ضمن گلایه از معاون اقتصادی استانداری تهران در رابطه با اطلاعات نادرست در حوزه اشتغال مددجویان بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: متاسفانه این مدیر در مصاحبه اخیر، اطلاعات نادرستی در ارتباط با اشتغال مددجویان بهزیستی مطرح کرده است و این در حالی است که سازمان بهزیستی دغدغه ویژه‌ای در ارتباط با مددجویان و مسائل مرتبط با آنها دارد.

مدیرکل بهزیستی استان تهران افزود: بیان حرف‌های نادرست در روزهای پایانی سال در ارتباط با وضعیت اشتغال جامعه هدف بهزیستی استان تهران کمی دور از انصاف است و خستگی را به لحاظ جسمی و روحی در مدیران این مجموعه می‌افزاید.

بیات‌نژاد با تاکید بر اینکه مسئولان سازمان بهزیستی در استان تهران هیچ موقع خواب نبوده و به دنبال رفع گرفتاری‌ها و رفع مشکلات جمعه هدف بهزیستی در این شرایط خاص کشور هستند، گفت: تلاش می‌کنیم گرفتاری‌ها و کمبود و مشکلات جامعه هدف را با سرعت ویژه برطرف کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سهم اشتغال بهزیستی استان تهران در سال ۹۷ از سوی بهزیستی کشور ۲ هزار و ۳۰۰ فرصت شغلی عنوان شد، تصریح کرد: پس از ابلاغ این فرصت شغلی فرآیند ایجاد آنها در دستور کار قرار گرفت و تا به امروز ۳ هزار و ۳۷۰ فرصت شغلی در سامانه رصد اشتغال استان به ثبت رسیده است و در واقع توانسته‌ایم بیش از سهم اشتغال بهزیستی استان تهران فرصت شغلی فراهم کنیم.

مدیرکل بهزیستی استان تهران درباره تسهیلات در نظرگرفته شده برای اشتغال مددجویان بهزیستی گفت: این تسهیلات از بند «ب» تبصره ۱۶ بودجه ۹۷؛ ۲۳ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان بوده که تا به امروز از ۱۳۷۵ فردی که برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند ۶۷۷ نفر موفق به اخذ تسهیلات شده‌اند و امیدواریم در سال آینده بانک‌های عامل، تعامل بهتری را با مجموعه بهزیستی استان تهران داشته باشند.

بیات‌نژاد با تاکید بر همکاری بانک‌های عامل تصریح کرد: متاسفانه بانک‌هایی مثل بانک رفاه همکاری خوبی با بهزیستی استان تهران ندارند و همین امر مشکلاتی را برای دریافت تسهیلات بانکی ویژه مددجویان ایجاد کرده است.

وی در پایان ضمن تاکید بر همکاری بهزیستی استان تهران با استانداری گفت: خوشبختانه از زمانی که آقای محسنی بندپی در این مجموعه فعالیت خود را آغاز کرده تعامل بهزیستی با استانداری بهتر شده که امیدواریم مدیران و معاونین استانداری نیز توجه ویژه‌ای را به همکاری و تعامل با بهزیستی داشته باشند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی