میخواهیم بدانیم که میزان دریافتی در ایالات متحده چقدر است؟

نوشته شده توسط

باجاب

میخواهیم بدانیم که میزان دریافتی در ایالات متحده چقدر است؟

میزان حقوق دریافتی بر اساس میزان تجربه، جنسیت، نوع شغل، سن و ... متفاوت است. در اینجا اطلاعاتی درباره میانگین میزان حقوق دریافتی افراد مختلف داده شده است.

براساس اطلاعات سازمان کار ایالات متحده میانگین دریافتی کارگران در ایالات متحده در فصل اخر سال ۲۰۱۷ هشتصد و پنجاه و هفت دلار در هفته و یا به عبارتی دیگر چهل و چهار هزار و پانصد و شصت و چهار دلار در سال به ازای چهل ساعت کار هفتگی است. این میزان ۰.۹ درصد از سال قبل خود بیشتر بوده است. البته میزان دریافتی بر اساس منطقه نیز متفاوت است. به عنوان مثال میزان دریافتی در یک منطقه ممکن است با دریافتی در یک منطقه ی دیگر متفاوت باشد.

استخدام راننده در اراک

برای مشاهده تمام آگهی های این بخش روی عکس زیر کلیک کنید.

استخدام راننده در اراک
میانگین دریافتی زنان و مردان:
طبق گزارش سازمان کار ایالات متحده، مردان در سال ۴۹۱۹۲ دلار دریافت می کردند در حالی که زنان ۳۹۹۹۸ دلار دریافت می کردند که این میزان برابر با ۸۱ درصد آن مقداری است که مقدار می گیرند.
نزاد نیز نقش مهمی در میزان دریافتی ها دارد. به عنوان مثال یک زن سفید پوست ۸۱ درصد حقوق مرد سفید پوست حقوق دریافتی دارد در حالی که یک زن سیاه پوست ۹۶ درصد یک مرد سیاهپوست حقوق می گیرد.
با این حال مردان سیاه پوست سالانه ۳۵۴۱۲ دلار حقوق می گیرند که خود ۶۹.۳ درصد مقداری است که مردان سیاهپوست می گیرند.
میزان دریافتی بر اساس سن:
سن نیز نقش مهمی در تفاوت میزان دستمزد ها دارد. مردانی که ۵۵ تا ۶۴ سال سن دارند بیشترین میزان دستمزد را می گیرند. این مسئله برای زنان نیز به همین گونه است. زنان نیز بیشترین میانگین دستمزد را در بین سنین ۴۵ تا ۵۵ سالگی دارند.
مقایسه میزان دستمزدها بر اساس تحصیلات:
کارگرانی که ۲۵ سال و یا بیشتر سن دارند و تحصیلات دبیرستانی ندارند به طور سالانه ۲۷۶۱۲ دلار حقوق می گیرند. افرادی که مدرک دبیرستان دارند اما مدرک دانشگاهی ندارند درصورتی ۲۵ سال و یا بیشتر سن داشته باشند به طور سالانه ۳۷۱۲۸ دلار حقوق می گیرند. اما افرادی که تحصیلات دانشگاهی دارند و حداقل لیسانس خود را گرفته باشند به طور سالانه ۶۶۴۵۶ دلار حقوق می گیرند که این خود نشان از اهمیت مدرک تحصیلی در افزایش حقوق در ایالات متحده دارد.

نظری برای این مقاله ثبت نشده است

اخبار استخدامی